Kovo 4 diena mokykloje buvo išskirtinė. Ši diena iš anksto buvo paskelbta Mokyklos bendruomenės diena. Šiemet ji buvo skirta vietos bendruomenių metams paminėti. Kartu suorganizuota ir Kaziuko mugė, kuriai ruošėsi visų klasių mokiniai, padedami tėvelių, senelių. Šventės vedančiaisiais buvo tėvų atstovai: Jolita Minialgienė ir Gintaras Gvazdauskas. Šventėje dalyvauti buvo kviečiami ne tik mokinių tėvai, bet ir miestelio gyventojai. Prekiauti galėjo visi: mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai, seneliai, broliai, seserys ir kiti mokyklos bei miestelio bendruomenės nariai. Mugėje dalyvavo Baltraitiškės kaimo bendruomenės atstovė Rasa Dubinskienė.

Mokyklos sporto salėje vykusioje Kaziuko mugėje buvo galima įsigyti visko: įvairiausių vaikų pagamintų dirbinių, suvenyrų, inkilų, šluotų, pakabukų, pjaustymo lentelių, paragauti iškeptų skanumynų: bandelių, duonos, spragėsių, pyragėlių, bulvių plokštainio ir atsigaivinti gira. Jolita Minialgienė šventę papuošė mokinių šokiais, parengtais Paulių kaimo bendruomenėje.

Šventės organizatoriai labai dėkingi mokinių tėveliams, klasių auklėtojams, mokytojams, kurie padėjo pasiruošti šventei, o taip pat visiems, apsilankiusiems mugėje.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Bendruomenės diena - Kaziuko mugė, skirta vietos bendruomenių metams paminėti (03-04)