Šimkaičių jaunųjų ugniagesių sąskrydis - varžybos (05-26)

Gegužės 26 dieną mokyklos stadione vyko Šimkaičių jaunųjų ugniagesių sąskrydis – varžybos, kurias organizavo neformaliojo švietimo būrelio vadovas Mindaugas Smirnovas. Dalyvavo visų klasių mokiniai. Komandos varžėsi suskirstytos į pogrupius: 1 – pogrupis  (pirmokai, antrokai, trečiokai), 2 - pogrupis  (ketvirtokai, penktokai, šeštokai), 3- pogrupis (septintokai, aštuntokai, devintokai, dešimtokai). Varžybos vyko pagal jaunųjų ugniagesių Respublikines taisykles. Reikėjo atlikti tris rungtis. Pirmoji rungtis – kovinis išsidėstymas. Antroji rungtis - „Sužeistojo pernešimas“. Trečioji rungtis - ,,Linksmoji estafetė“.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti  diplomais.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Šimkaičių jaunųjų ugniagesių sąskrydis - varžybos (05-26)