Tarptautinė vaikų gynimo diena (05-30)

Gegužės 30 dieną mokykloje buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. VO „Gelbėkit vaikus“ grupės prieš smurtą mokiniai, vadovaujami soc. pedagogės Loretos Kavaliauskienės, supažindino pradinių klasių mokinius su Vaikų teisių konvencija, su vaikų teisėmis ir pareigomis. Buvo demonstruojamos skaidrės. Vėliau mokiniai, talkinant dailės mokytojai Audronei Beržvinskienei, piešė ant asfalto tema „Vaikystės pėdomis einu...“, buvo žaidžiami judrieji žaidimai. Dramos būrelio vadovė Loreta Stasiūnaitė pakvietė pasižiūrėti spektaklio „Tinginys Jonas“. Muzikos vyr. mokytojos Renatos Girdzijauskienės vadovaujami mokiniai dainavo dainas apie vaikystę, šoko. Keletą dainų su gitara atliko dailės mokytoja Audronė Beržvinskienė. Renginys baigėsi iškilminga eisena per miestelį, aplinkos puošimu savo gamybos gėlėmis.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tarptautinė vaikų gynimo diena (05-30)