Pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“ (10-26)

Spalio 26 dieną mokyklos aktų salėje vyko pilietinė akcija „Konstitucija gyvai“, skirta Konstitucijos dienai paminėti. Akcijoje dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Pasiruošti padėjo ir akciją kuravo istorijos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė. Septintokai vardijo vėliavos spalvas, keldami paeiliui kiekvieną spalvą. Aštuntokai, devintokai inscenizavo Konstitucijos 38 straipsnio du postraipsnius. Dešimtokai, naudodami piešinį, pavaizdavo 41 straipsnio I dalį.

Šią akciją vykdėme pirmą kartą ir vertiname gan neblogai. Mokiniai noriai ėmėsi iniciatyvos, patys pasirinko straipsnius. Tikimės, kad kitais metais bus dar įdomesnių minčių.

Istatymuiikvepegyvybes2016

2016 m. lapkričio 26 d. rajono laikraštyje „Šviesa“ (Nr.91(8114) laikraščio priede „Žvilgsnis“

Foto Loretos Kavaliauskienės

PadekaKonstitucijagyvai2016M