Socialinis projektas „Apkabinkime Žemę“ (03-20)

Kovo 20 dieną mūsų mokykla prisijungė prie socialinio projekto taikai ir vienybei Žemėje „Apkabinkime Žemę“ (plačiau apie šį projektą čia...). Pasaulinės Žemės dienos proga mokiniai parengė šokį. Projekto koordinatore mokykloje buvo gamtos ir žmogaus mokytoja Asta Tautkienė.

Šokyje dalyvavo dvidešimt septyni 5-6 klasių mokiniai. Repetavome ir šokome mokyklos antro aukšto vestibiulyje. Vaikai noriai mokėsi šokti ir individualiai, ir klasėse su auklėtojais. Šokis vaikams patiko, net ir mažesniems nebuvo sunkus. Vaikai judesiais išreiškė savo emocijas, buvo laimingi.

Foto Astos Tautkienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Socialinis projektas „Apkabinkime Žemę“ (03-20)