„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ (03-20 – 03 24)

Kovo 20 - 24 dienomis mūsų mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje jau aštuntą kartą vykdomos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“, kurią organizavo emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Kiekviena savaitės diena mūsų mokykloje buvo sutinkama skirtingais akcentais ir veiklomis. Bandėme atkreipti dėmesį į patyčių problemą, dalinomės patyčių prevencijos patirtimis ir skatinome kiekvieną prisidėti, kad mūsų mokykloje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių mokinių.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo „Linksmosiose estafetėse“. Kovo 20 dieną tarpusavyje rungėsi pirmokai su antrokais, o kovo 24 dieną varžėsi trečiokai su ketvirtokais.

Foto Jūratės Bladaitienės ir Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ (03-20 – 03 24)