Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-15 ir 01-17)

Sausio 15 ir 17 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Sausio 15 dieną tarpusavyje rungėsi trečiokai ir ketvirtokai. Dalyvavo 14 mokinių. Nugalėtu tapo trečiokas Deimantas Kalėda. Antrą vietą užėmė ketvirtokas Gytis Žemkauskas, o trečia vieta atiteko ketvirtokei Urtei Karlikauskaitei.

Sausio 17 dieną prie šaškių lentų susėdo pirmokai ir antrokai. Iš viso dalyvavo 10 mokinių. Po įtemptos kovos varžybų nugalėtu tapo pirmokas Karolis Utara. Antra ir trečia vietos skirtos antrokams: Haroldui Linkui ir Nojui Žemkauskui.

Varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-15 ir 01-17)