„Lietuvių kalbos dienų“ renginiai (03-05 - 03-09)

Kovo 5 – 9 dienomis mokykloje buvo minimos lietuvių kalbos dienos. Šių dienų tikslas skleisti žinias apie lietuvių kalbą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir ugdyti pagarbą lietuvių kalbai.

Buvo organizuojami įvairūs renginiai, skirti šioms dienoms paminėti.

Kalbos dienų minėjimą pradėjo mokyklos bendruomenė draugiškai susitelkusi rašyti nacionalinį diktantą. Nuoširdžiai jaudindamiesi mokyklos darbuotojai varžėsi dėl raštingiausio bendruomenės nario titulo. Nugalėtoja tapo vyriausioji buhalterė Birutė Kazlauskienė. Mokiniai taip pat dalyvavo raštingiausio mokinio rinkimuose. Iš kiekvienos klasės buvo išrinktas geriausiai rašantis.

Aštuntos klasės mokiniai bibliotekoje netradicinės pamokos „Skaityti vėl madinga“ metu demonstravo savo gebėjimus kaip elgtis bibliotekoje, atliko įvairias bibliotekininkės paruoštas užduotis. Uoliausiais bibliotekos laikytojais nominuoti Lukas Pabarčius, Ingrida Petkūnaitė ir Dovydas Pocius.

Mokiniai padarė gražiausių lietuviškų žodžių medį. Ąžuolo forma pasirinkta ne atsitiktinai, nes stipriausias medis simbolizuoja ir lietuvių stiprybę kovojant už gimtąją kalbą. Dailyraščio konkurse „Mano Lietuva“ įvairiausiomis formomis rašė gražius žodžius apie Lietuvą.

Smagu, kad visi mokiniai noriai įsijungė į jiems siūlomas veiklas, atliko užduotis, demonstravo lietuvių kalbos žinias.

Informaciją parengė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Laima Bosienė

Foto Laimos Bosienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę „Lietuvių kalbos dienų“ renginiai (03-05 - 03-09)