Tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“ (05-18)

Gegužės 18 d. Šimkaičiuose vyko generolo Jono Žemaičio 109-osioms gimimo metinėms skirtas tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“. 11 km trasą nuo Generolo Jono Žemaičio vadavietės iki Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos stadiono šiemet išbandė 26 bėgikai. Galime pasidžiaugti, kad šiemet visiems bėgusiems gana lietingą dieną pavyko sėkmingai įveikti visą 11 km distanciją.

Šiemet rezultatai buvo fiksuojami tik individualiai trijose amžiaus grupėse: 1 grupė iki 14 metų, 2 grupė nuo 14 iki 17 metų, 3 grupė virš 17 metų. Berniukai ir mergaitės varžėsi atskiromis teisėmis.

Amžiaus grupėje iki 14 metų berniukų tarpe nugalėtoju tapo mūsų mokyklos trečiokas Karolis Petrauskas. Antrą vietą užėmė penktokas Pijus Karlikauskas, trečias atbėgo penktokas Nojus Vaitekūnas. Mergaičių tarpe nugalėtoja tapo mūsų mokyklos šeštokė Enrika Vaitekūnaitė, antrą vietą užėmė svečio teisėmis dalyvavusi Austėja Liutkevičiūtė.

Amžiaus grupėje nuo 14 iki 17 metų berniukų tarpe nugalėtojais tapo mūsų mokyklos mokiniai. I vietą iškovojo devintokas Aurimas Dautaras, II vietą užėmė aštuntokas Dovydas Pocius, o III vieta atiteko aštuntokui Lukui Pabarčiui. Mergaičių tarpe nugalėtoja mūsų mokyklos devintokė Brigita Vaitekūnaitė, antrą vietą užėmė aštuntokė Ingrida Iveta Petkūnaitė.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje (virš 17 metų) vaikinų tarpe nugalėtoju tapo svečias Saulius Čalkevičius (gim. 1985). Jis taip pat tapo absoliučiu šio bėgimo nugalėtoju, distanciją įveikęs per 41 minutę ir 37 sekundes. Antrąją vietą iškovojo kitas svečias, daugkartinis šio bėgimo dalyvis Vidas Totilas (gim. 1971 m.), o trečią vietą užėmė mūsų mokyklos dešimtokas Erikas Saldukas. Merginų tarpe nugalėtoja tapo viešnia iš Kauno Dalė Dubinskienė (gim. 1971 m.).

Bėgimo I vietų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir medaliais, II ir III vietų laimėtojai – diplomais ir medaliais, o nelaimėję prizinių vietų – padėkos raštais ir medaliais už dalyvavimą.

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tradicinis vienuoliktasis bėgimas „Laisvės taku 2018“ (05-18)