Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-15)

Birželio 15 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo ir mokslo metai baigėsi vienuolikai mokyklos dešimtokų. Šią dieną užbaigėme 2017-2018 mokslo metus. Aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė. Buvo susumuoti per mokslo metus pasiekti rezultatai. Teigiamais įvertinimais baigę mokiniai perkelti į aukštesnę klasę, blogai besimokantiems mokiniams skirti papildomi darbai. 

Mokslo metų užbaigimo šventės kulminacija - iškilminga pažymėjimų įteikimo ceremonija 8 klasės mokiniams. Juos įteikė mokyklos direktorius.

Linkime dešimtokams sėkmės renkantis profesiją ir kitą mokymo įstaigą, o visiems kitiems gerai pailsėti per vasaros atostogas ir rugsėjo 1-ąją (šiemet turbūt 3-ąją) vėl ryžtingai sugrįžti į mokyklą. Sėkmės!  

Foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokslo metų užbaigimo ir dešimtokų paskutinio skambučio šventė (06-15)