Eisena su žibintais, skirta Šv. Martyno dienai paminėti (11-09)

Lapkričio 9 dieną vokiečių kalbą besimokantys mokiniai penktą valandą vakaro susirinko į mokyklą paminėti Šv. Martyno dienos. Visų čia laukė vokiečių kalbos mokytoja Gedutė Pocienė, kuri sukvietė savo mokinius jau ketvirtus metus iš eilės paminėti paskutinės rudens šventės – Šv. Martyno. Visi susirinkusieji (mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai) žygiavo Šimkaičių miestelio gatvėmis su žibintais. Sugrįžus į mokyklą buvo vaišinamasi karšta arbata ir saldumynais.

Foto Gedutės Pocienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Zibintusvente20181

Zibintusvente20182

10 klasės mokinio Roberto Skutkevičiaus straipsnelis rajono laikraščio „Šviesa“ priede „Vaikų trečiadienis“ (2018 m. lapkričio 21 d. Nr.88(8311)