Netradicinė integruota pamoka „Lietuvos kariuomenei 100“ (11-23)

Lapkričio 23 dieną 9 kasės mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Laima Bosiene ir pilietiškumo mokytoja Gedute Pociene dalyvavo netradicinėje integruotoje pamokoje „Lietuvos kariuomenei 100“, skirtoje paminėti kariuomenės dieną bei pagerbti esamus ir žuvusius už Lietuvos laisvę karius.

Pamoka vyko prie paminklo skirto savanoriams. 9 klasės mokinė Toma Butkutė atliko dainą „Brolužis“. Uždegę atminimo žvakeles sugiedojome Lietuvos himną. Nors buvo šalta susidomėję klausėmės klasės draugų deklamuojamų eilėraščių, skaitėme atsiminimus apie atkrutą Lietuvą ir karių išgyvenimus. Pamoką vainikavo Tomos Butkutės daina „Raudoni vakarai“.

Dėkojame mokytojoms už mūsų patriotiškų jausmų skatinimą ir didžiuojamės būdami lietuviais.

Toma Butkutė ir Monika Grigalaitytė, 9 klasės mokinės

Foto Laimos Bosienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2018-2019 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Netradicinė integruota pamoka „Lietuvos kariuomenei 100“ (11-23)