Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Praeitis kuria ateitį“

Nuo balandžio 8 dienos skelbiamas Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Praeitis kuria ateitį“. Konkursas yra skirtas generolo Jono Žemaičio 115-ųjų gimimo ir 70-ųjų mirimo metinių paminėjimui.

2024 metai yra paskelbti partizanų vado, generolo Jono Žemaičio-Vytauto (1909-03-15 – 1954-11-26) atminimo metais. Paskutiniuosius partizaninės kovos metus J. Žemaitis-Vytautas praleido bunkeryje Šimkaičių miško 46-me kvartale. Iš čia vadovavo kovai, siekė toliau vienyti partizaninį judėjimą, po 1949 m. Vasario 16-osios partizanų vadų deklaracijos buvo faktinis už nepriklausomybę kovojančios okupuotos Lietuvos prezidentas.

Konkurso nuostatai čia...

Darbų lauksime iki gegužės 17 dienos. Raginame aktyviai dalyvauti.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Praeitis kuria ateitį“