Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“

Balandžio 20 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir Jaunieji šauliai dalyvavo Nacionaliniame miškasodyje „Kad giria žaliuotų“.

Nacionalinis miškasodis – kasmetinė medelių sodinimo akcija, kuri kilniam tikslui suburia Lietuvos gyventojus ir organizacijas, mylinčius gamtą bei norinčius prisidėti prie šalies miškingumo didinimo ir išsaugojimo ateities kartoms. Šiųmetis miškasodis buvo skirtas Dainų šventės šimtmečiui paminėti. Miškasodžiu buvo siekiama įprasminti Dainų šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidėti prie miškų atsodinimo, miškų naujuose plotuose įveisimo ir Lietuvos miškingumo didinimo, taip dar kartą parodant, kad Lietuvą vienija meilė miškui ir dainai.

Informacija ir foto Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“