Tekstilės ir floristikos būrelio veikla

Šiais mokslo metais mokykloje pradėjo veikti neformaliojo švietimo rankdarbių būrelis „Tekstilė ir floristika“, kuriam vadovauja mokytoja Regina Astašenkovienė.

Būrelį lanko 5–6 klasių mokiniai. Būrelyje mokiniai mokosi siūti siuvimo mašinomis, atlieka įvairius floristikos darbus.

Iš viso šiais mokslo metais mokykloje veikia 13 būrelių. Neformaliojo švietimo veiklose mokiniai drauge su neformaliojo švietimo mokytojais ugdo socialinius bei emocinius įgūdžius, atskleidžia kūrybiškumą, lavina vaizduotę, aktyviai juda bei mokosi bendradarbiauti.

Informacija ir foto soc. pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Tekstilės ir floristikos būrelio veikla