Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkursas „Vėliava mokyklai“

Gruodžio 18 dieną iš Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos mus pasiekė žinia, kad mūsų mokyklą nuspręsta paskatinti specialiu prizu už kryptingą, šiuolaikišką ir kūrybišką pilietinę veiklą. Džiaugiamės šiuo pasiekimu!

Šiemet mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkurse „Vėliava mokyklai“, kurį nuo 2005 metų organizuoja Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Buvome pateikę paraišką pretenduoti į 2023 m. Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybinę vėliavą, kuri bus iškilmingai nuleista ir įteikta mokyklai Vėliavos dieną – 2024 m. sausio 1-ąją.

Daugiau informacijos apie konkurso laimėtojus:

Informacija mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkursas „Vėliava mokyklai“