Sausio 26 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų (vaikinų, 2007 m. gimimo ir jaunesnių) tinklinio zoninės varžybos, kuriuose mūsų mokyklos komanda užėmė 3 vietą. Grupės varžybose įveikėme Raseinių r. ir Kelmės r. komandas, pusfinalyje pralaimėjome Kėdainių r. komandai ir dėl trečios vietos varžėmės su Raseinių r. komanda. Mūsų mokyklos komandai atstovavo Deimantas Kalėda, Karolis Petrauskas, Deividas Tamašauskas, Modestas Adomaitis, Armandas Jurkevičius, Eimantas Pinkevičius, Eligijus Jukna, Gytis Galbuogis.

Informacija ir foto Daivaro Jonaičio mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Vaikinų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų prizininkė