Viktorina „Pažink Lietuvą“ (03-04)

Kovo 4 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvą“, kurią organizavo bibliotekininkė Irena Mockevičienė ir pradinių klasių mokytojos. Mokiniai pasiskirstė komandomis, atsakinėjo į įvairius viktorinos klausimus. Viktorinos pabaigoje mokiniai suskaičiavo teisingai ir neteisingai atsakytus klausimus, spalvino Lietuvos vėliavą. Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

Informacija ir foto Irenos Mockevičienės ir Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2022–2023 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Viktorina „Pažink Lietuvą“ (03-04)