Akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)

Artėjant gražiausioms metų šventėms Šv. Kūčioms, Šv. Kalėdoms, Naujiesiems metams kiekvienas mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Palytėti gerumo auros, kilniais norais skleidžiame džiaugsmą ir jaukumą.

Gruodžio 20 dieną mokyklos Mokinių tarybos mokiniai lankė vienišus senelius, įnešdami į jų namus šilumos, meilės, vilties ir tikėjimo. Mokiniai negailėjo šiltų sveikinimų, palinkėjimų artėjančių švenčių proga, taip pat įteikė savo kūrybos dovanėles seneliams.

Informacija ir foto soc. pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Akcija „Ištiesk gerumo ranką“ (12-20)