Penktokų krikštynos „Kariai, lygiuot, ramiai, laisvai“ (11-10)

Lapkričio 10 dieną mokyklos aktų salėje vyko dešimtokų surengtos penktokų krikštynos „Kariai, lygiuot, ramiai, laisvai“. Dešimtokai visą savaitę kruopščiai ruošėsi renginiui, rašė scenarijų, bei kūrė užduotėles patikrinti penktos pakopos karių žinias. Kariai vadovaujami Generolo Deivido ir padėjėjo Nerijaus, kartu su majorais atliko apšilimą, pradėdami nuo mankštos. Vėliau perėjo prie sudėtingesnių užduotėlių, bet jiems puikiai sekėsi su jomis susidoroti. Pagaliau po ilgų išbandymų, įvertinę karių žinias, Generolas ir padėjėjas nusprendė, kad atėjo lemiama minutė ir jie pasiruošę gauti Krikšto pažymėjimus. Nuo šios dienos penktokai tapo pilnaverčiais penktos pakopos kariais.

Informacija ir foto 10 klasės mokinės Sandros Juknaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Penktokų krikštynos „Kariai, lygiuot, ramiai, laisvai“ (11-10)