Vokiečių kalbos šventė ,,Eisena su žibintais“ (11-10)

Lapkričio 10 dieną mokykloje vyko kasmetinė vokiečių kalbos šventė ,,Eisena su žibintais“. Šia švente primename, kad ateina tamsusis metų laikas ir keliuose reikia būti atsargiems. Taip pat šia švente baigiame visus metų darbus. Šventė yra susijusi su dėkingumu, dalijimusi ir šviesa. Kadangi ši tradicija atsirado Vokietijoje mokyklos vokietukai paruošė pasirodymus. Visi drauge su žibintai, apėjome Šimkaičių miestelį. Grįžę buvome pavargę ir šiek tiek sušalę, todėl šią šventę vainikavo karšta arbata ir skanūs pačių sunešti sausainiai bei kepti pyragėliai.

Informacija ir foto 10 klasės mokinės Sandros Juknaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Vokiečių kalbos šventė ,,Eisena su žibintais“ (11-10)