Tolerancijos žibintas (11-16)

Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą.

Šiais mokslo metais Tolerancijos dienos, kuri minima lapkričio 16 dieną, simboliu buvo žibintas. Mūsų mokyklos mokiniai gamino Tolerancijos žibintus, kurie yra skirti nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį.

Informacija ir foto soc. pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tolerancijos žibintas (11-16)