Svarbus pranešimas apie mokinių maitinimą nuo balandžio 23 dienos

Gerbiami mokyklos bendruomenės nariai,

Norime Jus informuoti, kad balandžio 22 d. baigiasi Jurbarko rajono savivaldybės administracijos ir VšĮ „Bruneros“ (buvusi VšĮ „Kretingos maistas“) 2014 m. balandžio 18 d. sudaryta Paslaugų viešojo pirkimo-pardavimo sutartis Nr. 460. Nuo balandžio 23 dienos mūsų mokykla perims maitinimo paslaugas iš „Bruneros”. Šis pokytis leis mums dar labiau rūpintis mūsų mokinių mityba ir užtikrinti, kad ji būtų kokybiška ir sveika. Laikinai maitinimo paslaugas teiksime tik tiems mokiniams, kurie gauna nemokamą maitinimą. Visi kiti mokiniai turės pasirūpinti savo užkandžiais iš namų. Iš pradžių maitinimas vyks darželio patalpose, kur bus ir gaminamas maistas.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir kantrybę šiuo laikotarpiu. Esame įsitikinę, kad šis pokytis bus naudingas visai mūsų bendruomenei.

Mokyklos administracija

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Svarbus pranešimas apie mokinių maitinimą nuo balandžio 23 dienos