Parama

Gerbiami tėveliai, mokyklos bendruomenės nariai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą!

Dėkojame visiems, kurie kasmet prisideda prie mūsų mokyklos gerovės, šiltesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo, mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo. Tai, kad pagal LR labdaros ir paramos įstatymą Jūs kasmet pervedate 2% GPM sumos Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinei mokyklai, leidžia mums planuoti reikšmingus mokyklos darbus, kurie padeda mūsų mokiniams jaukiau ir saugiau mokytis.

Tikimės, kad ir šiais metais pervesite į mūsų mokyklos sąskaitą 2% GPM sumos.

Apsisprendę paremti mūsų mokyklą Jūs turite užpildyti prašymo formą FR0512 (03 versija). Formos šabloną galite parsisiųsti iš valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainės www.vmi.lt Primename, kad darbui su šia forma reikalinga, kad kompiuteryje būtų įdiegta programa ABBYY eFormFiller. Naujausią versiją galite parsisiųsti iš www.vmi.lt, parsisiuntus reikia įsidiegti.

Mokyklos rekvizitai (pagal deklaracijos formos FR0512 Versija 03):

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190919189

Paramos gavėjo pavadinimas:

JURBARKO R. ŠIMKAIČIŲ JONO ŽEMAIČIO PAGRINDINĖ MOKYKLA

E1 laukelyje gavėjo tipą reikia įrašyti 2.

Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais): 2,00.

Kitas patogesnis būdas.

Ateikite į mokyklos raštinę arba buhalteriją, kur padėsime Jums užpildyti reikalingus duomenis. Tereikia kartu su savimi atsinešti elektroninės bankininkystės išduotus dokumentus, tuomet užpildytą formą padėsime perduoti elektroniniu būdu.

Jei to nepadarysit iki 2017 m. gegužės 2 dienos, minėti 2% tiesiog liks biudžete.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą mokyklai.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Parama