Evelinos Baranauskaitės dailės darbų paroda

2007-2008 mokslo metais mokyklos koridorių puošė 7 klasės mokinės Evelinos Baranauskaitės dailės darbų paroda. Evelina ketverius mokslo metus (2005-2006, 2006-2007, 2007-2008, 2008-2009) lankė Raseinių meno mokyklą, kurioje mokėsi dailės subtilybių.

Evelinai labiausiai patinka piešti natiurmortus. Ji pripažįsta: „Nuo pat vaikystės labiausiai ir geriausiai sekasi piešti natiurmortus: įvairius negyvus daiktus bei konkrečius gyvus personažus. Mėgstu vaizduoti konkrečius realybėje apčiuopiamus ir matomus dalykus. Būtent tai, ką iš tikrųjų matau, geriausiai sugebu atvaizduoti popieriaus lape. Juos labiausiai patinka piešti paprasčiausiu pieštuku“.

Tai atsispindi ir šioje Evelinos darbų parodoje. Evelina sako: „Darytame natiurmorte naudojau: medinį rėmą, lininius siūlus, natūralaus lino audinį, kartoną, guašą (žalią, raudoną, geltoną), klijus. Pirmiausia rėmelį apsukau siūlu, vėliau iš kartono išsikirpau objektus, matomus realiame natiurmorte ir juos apklijavau lininiu audiniu. Po to, norėdama suteikti jiems spalvą, tapiau guašu. Galiausiai rėme pritvirtinau atramą, suformavau iš audinio drapiruotę ir sudėliojau paruoštus objektus: bananą, obuolius, kriaušę, moliūgą“.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Mokiniai Sveiki atvykę į naują svetainę Mokinių kūryba Sveiki atvykę į naują svetainę Evelinos Baranauskaitės dailės darbų paroda