Laisvos darbo vietos

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 dienos mokyklai bus reikalingas(-a) lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas(-a) mokyti 5 ir 10 klasių mokinius.

Darbo krūvis – 0,5 etato.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota (bandomasis laikotarpis – 3 mėn.).

Darbo užmokestis – nuo 8,71 iki 11,39 koef., pareiginės mėnesinės algos (neatskaičius mokesčių) pastoviosios dalies koeficiento dydis (pareiginės algos baziniais dydžiais) nustatomas atsižvelgiant į darbuotojo kvalifikaciją ir pedagoginį darbo stažą vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 5 priedu ir Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos darbuotojų darbo apmokėjimo sistema.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo kvalifikacija.

2. Gebėjimas dirbti pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas, taikyti aktyvaus mokymo(-si) metodus pamokose, priimti naujoves ir jas taikyti darbe.

3. Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

4. Turėti kompiuterinio raštingumo gebėjimus patvirtinantį pažymėjimą, atitinkantį Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro patvirtintus reikalavimus mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms.

5. Pretenduojantis užimti šias pareigas pateikia pažymą iš Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.

Privalumai: darbo patirtis, vyresniojo mokytojo ir aukštesnė kvalifikacinė kategorija, kūrybiškumas, iniciatyvumas, rekomendacija (-os) iš buvusios darbovietės.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

1. Prašymas dėl priėmimo į darbą.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

3. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.

4. Gyvenimo aprašymas (CV).

Dokumentų pateikimas: pretendentai dokumentus pateikia į Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos raštinę arba atsiunčia elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dokumentai priimami: 2023-07-31 – 2023-08-25 (įskaitytinai).

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Pokalbis vyks 2023 m. rugpjūčio 28 d. 9.00 val. mokyklos direktoriaus kabinete. Mokyklos direktorius pasikalbėjęs su visais pretendentais, išklausęs komisijos nuomonę, priima sprendimą ir apie jį informuoja pretendentus.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinti grąžinami pretendentams.

Telefonas pasiteirauti: 8 447 41 422.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Administracinė informacija Sveiki atvykę į naują svetainę Laisvos darbo vietos