Veiklos archyvas

2012-04-12 - SUSIPAŽINIMAS SU RASEINIŲ TECHNOLOGIJOS IR VERSLO MOKYKLA

Balandžio 12 dieną į mokyklą buvo atvykusi VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos ekonomikos mokytoja Danutė Asauskienė, kuri 9 ir10 klasės mokinius supažindino su šia profesine mokykla, pristatė joje rengiamas profesijas.

2012-03-28- IŠVYKA į SMALININKŲ TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLĄ

Kovo 28 dieną 10 klasės mokiniai dalyvavo atviroje profesinio informavimo pamokoje „Profesijos ir amatai – gyvai“, kuri vyko Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje.

2011-10-19- IŠVYKA į RASEINIŲ TECHNOLOGIJOS IR VERSLO MOKYKLĄ

Spalio 19 dieną X klasės mokiniai lankėsi Raseinių technologijos ir verslo mokykloje. Išvyka turėjo du tikslus. 10 klasės mokiniai lankėsi Raseinių technologijos ir verslo mokykloje. Mokiniai, lydimi PIT'o konsultantės Loretos Milerienės, vyko susipažinti su šia mokykla, joje ruošiamomis profesijomis. Kitas šios išvykos tikslas - prevencinis: mokinius iš Kalnujų seniūnijos supažindinti su Raseinių policijos komisariatu. Šį susitikimą padėjo suorganizuoti Kalnujų seniūnija ir Pašaltuonio kaimo bendruomenė.

Daugiau informacijos apie PIT veiklą čia...

Straipsnių peržiūrėjimai

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 42 svečiai (-ių) ir narių nėra