Formalios švietimo programos

IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMA

Ikimokyklinėje grupėje ugdomi nuo 1 iki 5 metų vaikai.

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMA

Ugdymas pagal priešmokyklinio ugdymo programą trunka 1 metus.

PRADINIO UGDYMO PROGRAMA

Pradinio ugdymo paskirtis – suteikti mokiniui dorinės ir sociokultūrinės brandos pradmenis, kultūros, taip pat ir etninės, pagrindus, elementarų raštingumą, padėti jam pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą.

Pradinis išsilavinimas įgyjamas baigus pradinio ugdymo programą.

Mokymas pagal pradinio ugdymo programą trunka 4 metus.

Vertinimas. Pradinių klasių moksleivių pažanga ir pasiekimai pažymiais nevertinami. Ketvirtos klasės mokinių pasiekimai įvertinami aprašais pagal išsilavinimo standartus.

PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMA

Pagrindinio ugdymo paskirtis – suteikti mokiniui dorinės, sociokultūrinės ir pilietinės brandos pagrindus, bendrąjį raštingumą, technologinio raštingumo pradmenis, ugdyti tautinį sąmoningumą, išugdyti siekimą ir gebėjimą apsispręsti, pasirinkti ir mokytis toliau.

Mokymasis pagal pagrindinio ugdymo programą trunka šešerius metus.

Pagrindinis išsilavinimas įgyjamas baigus pagrindinio ugdymo programą.

Vertinimas. Pasiekimai vertinami naudojant pažyminę 10 balų vertinimo sistemą. Dorinio ugdymo, žmogaus saugos dalykai vertinami „įskaityta”, „neįskaityta“.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Veiklos sritys Sveiki atvykę į naują svetainę Formalios švietimo programos