Pradinukai naujojoje Šimkaičių miestelio bibliotekoje

Sausio 27 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai lankėsi Šimkaičių miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė Jolanta supažindino su bibliotekoje esančiomis knygutėmis. Parodė pačią storiausią, seniausią, didžiausią, mažiausią knygutes. Rudenį vaikai dalyvavo akcijoje ,,Skaitau su šunimi“ , kuri vyko dar senose bibliotekos patalpose. Visiems labai patiko šuniukai, todėl noriai juos piešė ir piešinius padovanojo bibliotekai. Bibliotekininkė visus pavaišino meduoliais, saldainiais. Vaikai dalyvavo loterijoje. Gerai nusiteikę pažadėjo dažniau aplankyti biblioteką, skaityti knygutes.

Informacija ir foto mokytojos Jūratės Bladaitienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinukai naujojoje Šimkaičių miestelio bibliotekoje