Informacinių technologijų konkursas

Gegužės 24 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijoje vyko Jurbarko rajono 5–10 klasių mokinių informacinių technologijų konkursas, kuriame dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: šeštokas Gytis Galbuogis, aštuntokė Austėja Jurkevičiūtė ir devintokas Adrijus Girdžius. Mokiniams sekėsi gana neblogai. Gytis tarp 5–6 klasių mokinių užėmė 9 vietą, Austėja tarp 7–8 klasių mokinių taip pat užėmė 9 vietą, o Adrijus tarp 9–10 klasių mokinių užėmė 7 vietą. Gyčio pogrupyje konkurencija buvo didžiausia. Jam pavyko aplenkti net 14 kitų rajono mokyklų mokinių. Labai džiaugiamės už jį.

Informacija ir foto informacinių technologijų mokytojos Salvinijos Lupeikienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Informacinių technologijų konkursas