Projektas „Skaitymai su šunimi 2023“

Visą mėnesį kiekvieną antradienį 2–4 klasių mokiniai skubėjo į Šimkaičių miestelio biblioteką dalyvauti projekte ,,Skaitymai su šunimi 2023“. Bibliotekoje vaikų laukdavo bibliotekininkė Jolanta Jucikaitė, šuniukai Zylė ir Rojalis su savo šeimininkėms. Vaikai ne tik skaitė, dresavo šuniukus, bet kiekvieno apsilankymo metu bibliotekininkės buvo vaišinami saldumynais. O spalio 17 paskutinę skaitymų dieną, kiekvienas gavo magnetuką, pagamintą pačios bibliotekininkės, dar gardžios naminės duonos ir sūrio. Vaikai bibliotekininkei Jolantai, Zylei ir Rojaliui bei jų šeimininkėms taria didelį AČIŪ!

Informacija ir foto Jūratės Bladaitienės ir Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Projektas „Skaitymai su šunimi 2023“