Sausio 27 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų (merginų, 2007 m. gimimo ir jaunesnių) tinklinio zoninės varžybos, kuriuose mūsų mokyklos komanda tapo nugalėtoja. Pogrupio varžybose kluptelėjome vieną kartą prieš Raseinių r. ir laimėjome prieš Kėdainių r. Pusfinalyje laimėjome prieš Kelmės r. ir finale įveikėme Raseinių r. komandą. Mūsų mokyklos merginų komandai atstovavo Urtė Karlikauskaitė, Aistė Petrauskaitė, Austėja Jurkevičiūtė, Dominyka Karlikauskaitė, Viktorija Šimkutė, Luka Zarembaitė.

Merginų komanda pateko tarp 12 geriausių Lietuvos komandų ir vasario 9 dieną dalyvaus tarpzoninėse varžybose, kuriuos vyks Kvėdarnoje Šilalės r. Sveikiname komandą, jų mokytoją Daivarą Jonaitį ir linkime sėkmės tolimesniame varžybų etape.

Informacija ir foto Daivaro Jonaičio mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Merginų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų nugalėtoja