Deimantas Kalėda – dailės olimpiados nugalėtojas

Vasario 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: devintokas Deimantas Kalėda ir dešimtokas Nerijus Vyturys.

Mokinius olimpiadai parengė dailės mokytoja metodininkė Nijolė Kapačinskienė.

Sveikiname Deimantą Kalėdą, kuris tapo olimpiados nugalėtoju (I vietos laimėtoju).

Deimantas už pasiektus gerus rezultatus dailės olimpiados II etape Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus 2024 m. kovo 6 dienos įsakymu Nr. ŠS6-59 „Dėl 30-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapo rezultatų“ apdovanotas Padėkos raštu. Už gerą mokinių paruošimą olimpiadai padėkota Deimanto ir Nerijaus mokytojai Nijolei Kapačinskienei.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Deimantas Kalėda – dailės olimpiados nugalėtojas