Gegužės 3 dieną mokykloje lankėsi ne tik gaisrininkai, bet ir sulaukėme garbingo svečio iš Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos. Atvyko viceministras Žilvinas Tomkus, kuris atvežė mokyklai specialų prizą už kryptingą, šiuolaikišką ir kūrybišką pilietinę veiklą. Susitikime taip pat dalyvavo ir dovanėlę įteikė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė.

Priminsime, kad praeitų metų pabaigoje mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo mokyklai konkurse „Vėliava mokyklai“, kurį nuo 2005 metų organizuoja Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Mūsų mokyklą buvo nuspręsta apdovanoti specialiu prizu.

Foto Loretos Stasiūnaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Lietuvos valstybinės vėliavos perdavimo konkurso „Vėliava mokyklai“ apdovanojimo įteikimas