Naujienos

Puikus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose

Sausio 18 dieną Eržvilko gimnazijoje vyko 2018 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gim. 2001 m. ir jaunesnių) finalinės tinklinio varžybos, kuriuose dalyvavo mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių komanda tapo šių varžybų nugalėtoja, o berniukų komanda užėmė antrą vietą.

Mergaičių komanda tapo geriausia rajone ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpzoninėse tinklinio varžybose, kurios vyks Šilalėje (laiką ir vietą artimiausiu metu patikslinsime).

Puikiai visose varžybose mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo: dešimtokės Ugnė Gvazdauskaitė ir Augustė Gudžiūnaitė, devintokės Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė, Laima Minialgaitė, Monika Paulauskytė, Toma Simonavičiūtė, Brigita Vaitekūnaitė ir septintokė Ugnė Parnarauskaitė.

Sveikiname mokyklos tinklinio komandas, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime mergaičių komandai sėkmingo pasirodymo tolimesniame varžybų etape.

TinklinisfinalasmergaitesIvieta2018

TinklinismergaitesIvieta2018

TinklinisberniukaiIIvieta2018

Su visais mokinių pasiekimais galite susipažinti čia... 

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Puikus komandų pasirodymas rajono finalinėse tinklinio varžybose