Naujienos

Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokai treti

Kovo 22 dieną Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio mokykloje vyko Jurbarko dekanato bendrojo ugdymo mokyklų katalikų tikybos IV klasės mokinių viktorinos „Irkis į gilumą“ III-iasis etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos ketvirtokų komanda

: Brigita Ignatavičiūtė, Sandra Juknaitė, Viktorija Šimkutė, Nerijus Vyturys ir Luka Zarembaitė. Mūsų mokyklos komanda užėmė trečią vietą.

Už parodytas labai geras žinias Kauno arkivyskupijos Jurbarko dekanato bendrojo ugdymo mokyklų katalikų tikybos IV klasės mokinių viktorinos ,,Irkis į gilumą“ dekanato etape, komanda Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo 2018 m. kovo 23 d. įsakymu Nr.ŠS6-120 „Dėl Kauno arkivyskupijos Jurbarko dekanato bendrojo ugdymo mokyklų katalikų tikybos IV klasės mokinių viktorinos „Irkis į gilumą“ rezultatų“ apdovanota Padėkos raštu ir atminimo dovanomis (kvietimais knygoms įsigyti).

Sveikiname mokyklos ketvirtokų komandą ir jų tikybos mokytoją Dangyrą Sasnauskienę.

Foto Dangyros Sasnauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

PadekosrastasIRkisigiluma2018

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Viktorinoje „Irkis į gilumą“ ketvirtokai treti