Naujienos

Parengtas projektas „Ugdyk save“

Spalio 2 dieną pateikėme parengtą projekto paraišką „Ugdyk save“.

Projekto tikslas – mažinti kaimuose gyvenančių vaikų ir jaunimo socialinę atskirtį, gerinti vaikų ir jaunimo užimtumą bei neformalųjį ugdymą.

Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinę mokyklą lanko mokiniai iš Šimkaičių, Raudonės ir Kalnujų seniūnijų. Kaimuose gyvenantys vaikai turi mažiau galimybių užimtumui, sąlygų prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Projekto veiklomis bus mažinama kaimuose gyvenančių vaikų ir jaunimo socialinė atskirtis, teikiamos užimtumo paslaugos, bus sudarytos galimybės įvairesnei mokinių ugdomajai veiklai organizuoti ir įgyvendinti.

Įgyvendinus projektą bus įsigyta įranga bei priemonės, reikalingos neformaliojo ugdymo užsiėmimams – Džiudžitsu, Krepšinio, Tinklinio ir Technologijų būrelių veikloms vykdyti. Sportiniu inventoriumi galės naudotis mokyklos mokiniai ir bendruomenės jaunimas.

Projektą planuojama iš dalies finansuoti pagal VVG „Nemunas“ teritorijos vietos plėtros 2016–2023 m. strategijos 2.3 priemonę „Neformalaus ugdymo gerinimas įtraukiant vaikus ir jaunimą į vietos bendruomenės organizavimą ir socialinės atskirties mažinimą“, kodas Nr. „LEADER19.2-SAVA-10“.

Numatomas projekto biudžetas iki 8540 Eur, iš kurių 80 proc. (6832 Eur) VVG „Nemunas“ paramos lėšos ir iki 20 proc. (iki 1708 Eur) – savivaldybės biudžeto lėšos.

VVGNemunaslogo

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Parengtas projektas „Ugdyk save“