Pavasarinė mugė (03-08)

Kovo 8 dieną mokykloje šurmuliavo Pavasarinė mugė. Džiaugiamės sulaukę daug prekeivių, ne tik iš pačios mokyklos mokinių, bet ir iš kaimyninių bendruomenių ir rajonų. Dėkojame Šimkaičių miestelio bendruomenei, Šimkaičių darželio bendruomenei, svečiams: VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centrui, Raseinių pagalbos šeimai namams, pavieniams asmenims: Reginai Astašenkovienei, Rasai Bacevičienei, Virginijai Čiokienei, Jolantai Furmonavičienei, Kristinai Jakubaitienei, Jūratei Jucikienei, Dovilei Giedraitienei, Indrei Karopčikienei, Onai Kirtiklytei, Živilei Laukienei, Jolitai Rakauskienei, Rimai Vikšniauskienei, Eglei Vyturytei. Už šventės vedimą, aukcionus ir atrakcionus labai dėkojame Arūnui Baužai ir Jolitai Minialgienei. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Informacija ir foto Ingridos Parnarauskienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2023–2024 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pavasarinė mugė (03-08)