Klouno Vytuko šou (09-23)

Rugsėjo 23 dieną mokyklą aplankė Klounas Vytukas. Pasižiūrėti jo rodomų triukų į aktų salę susirinko patys mažiausi mokyklos mokiniai bei dar mažesni jų draugai - priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių ugdytiniai iš darželio. O pamatyti buvo verta. Profesionalus cirko klounas vaikus stebino pasirodymu su dresuotais gyvūnėliais: žiurkute, triušiuku, jūrų kiaulyte ir degu, įvairiais fokusais, žongliravimu. Kartu su Klounu galėjo žaisti linksmus žaidimus. Mažieji žiūrovai buvo sužavėti stebuklinga šauniojo klouno Vytuko programa, kuri jiems sukėlė daugybę įspūdžių.

SkelbimasKlounoVytukosou

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Klouno Vytuko šou (09-23)