Adventinė popietė „Sušildyk gerumu“ (12-15)

Gruodžio 15 d. tikybos mokytoja Dangyra Sasnauskienė ir muzikos mokytoja Renata Girdžijauskienė pakvietė visus 5-10 klasių mokinius į Adventinę popietę „Sušildyk gerumu“. Jos metu mokiniai giedojo adventines giesmes, puošė advento vainiką, paaiškindami kiekvieno simbolio  reikšmę.  Adventinėje popietėje tikybos mokytoja ragino sušildyti širdis gerumu, atsiprašyti jei ką įskaudino, atleisti skriaudas, grąžinti skolas.  Gražūs žodžiai ir eilės pripildė širdis  laukimo jaudulio, sužadino norą atverti širdis  gražiausiai šventei - Kalėdoms.

Foto ir renginio aprašas Dangyros Sasnauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Adventinė popietė „Sušildyk gerumu“ (12-15)